Child Locator – Kaitse oma last

Tea oma lapse asukohta igal ajahetkel

Inosat Child Locator on seade, mis suudab reaalajas määrata Su lapse asukoha. Asukoha määramiseks peab seade asuma seal, kus on Su laps. Selleks saab seadme panna näiteks riiete taskusse või lapse seljakotti.

Meie süsteem võimaldab Sul määrata lapse asukohta ükskõik kus. Ja seda terves maailmas. Asukoha määramine toimub sekunditega. Asukohta on võimalik määrata kas internetis või kasutades mobiiltelefoni.

Inosat Child Locatorit on lisaks lapse asukoha määramisele võimalik kasutada ükskõik millise objekti või isiku asukoha määramiseks.

See GPS lokaator võimaldab Sul omada paremat ülevaadet oma lapse tegemistest. Sa tead igal ajahetkel, kus Sinu laps asub. See omakorda tagab Sulle vajaliku meelerahu, et lapsega on kõik korras.

Child Locatoriga on sul võimalik näha ka lapse eelnevatel päevadel läbitud teekonda. Nii saad teada kus laps täpselt liikunud on.

Vaata tutvustavat videot

Kuidas Child Locator töötab?

Asukoha määramiseks tuleb sisse logida aadressil http://consumer.inosat.com. Seal keskkonnas tuleb seade aktiveerida ning seejärel on võimalik tuvastada seadme asukohta. Asukohta näidatakse interaktiivsel Google Maps kaardil.

Mobiiltelefoniga positsioneerimiseks tuleb saata SMS lokaatoris olevale GSM numbrile. Kui kirjutada sõnumi sisuks: LOC 1 5, siis saadab lokaator 5 positsiooni minutise intervalliga (iga minuti tagant 1 positsiooni)

Kasutajatel on võimalik luua virtuaalsed turvatsoonid. Turvatsoonid võimaldavad Sul koheselt teada saada, kui laps väljub või siseneb turvalisse tsooni. Teavitamine toimub SMS-i teel. Turvatsoonide miinimumraadius on 200m.

Lisaks turvatsoonidele teavitab seade veel mitmestki teisest olukorrast. Näiteks saadetakse Sulle SMS sõnum, kui seadmel hakkab aku tühjaks saama.

Seade on võimalik tööle panna ka ökonoomilisel režiimil. Sellisel juhul on seadme aku vastupidavus kuni 15 päeva. Selle režiimi kasutamisel võib asukoha määramine võtta veidi kauem aega, kui muidu. Hoolimata kasutatavast režiimist saadab seade automaatselt SMS teavituse, kui aku hakkab tühjaks saama.

Seadme töökindluse tagab lisaks automaatsetele teavitustele ka uus kasutatav tehnoloogia. A-GPS (Assisteeritud GPS) võimaldab asukohta määrata ka siis, kui GPS signaal on nõrk.

Child Locator võimaldab Sul 30 sekundiga leida oma last ükskõik kust maailma nurgast.

Turvatsoonid

Inosat Child Locatori kasutajad saavad seadmele luua virtuaalsed turvatsoonid. Need on piirkonnad kaardil, mille piiridest üle minnes seade saadab koheselt vastavasisulise SMS teavituse. Näiteks võib luua piirkonna, kuhu Sa tahad, et Su laps kindlasti ei läheks.

 

Teavitused

Seade saadab iga olulise sündmuse korral Sulle SMS-i. Näiteks saadetakse SMS juhul, kui seadme aku hakkab tühjenema. Või juhul, kui seade läheb üle turvatsooni piiri.

 

Aku
vastupidavus

Seadme aku peab laadimata vastu kuni 15 päeva. Kui aku hakkab tühjenema, saadetakse Sulle automaatselt meeldetuletus, et akut on vaja laadida. Kui Sa oled loonud seadmele ka turvatsoonid, siis on aku vastupidavus veidike lühem.

 

Uus
tehnoloogia

A-GPS on tehnoloogia, mis parandab GPS seadmete leitavust olukorras, kus GPS signaal on nõrk. Näiteks parandab see seadme leitavust majades.

 

9 põhjust, miks Inosat Child Locator on väga hea:

Child Locator seade

 • Kuumaksu- ja lepinguvaba.
 • Sisse ehitatud mikrofon.
 • Võimalik näha eelnevatel päevadel läbitud teekonda.
 • Aku kestvus kuni 15 päeva (ilma turvatsoonideta).
 • Reaalajas asukoha määramine.
 • Uus tehnoloogia A-GPS.
 • Lihtne, väike ja väga mugav kasutada.
 • Automaatsed SMS teavitused.
 • Kuni kolm vabalt valitavat turvatsooni.

Mõned näited, kus kasutada Child Locatorit

 • Lapse turvalisuse tagamine
 • Ekstreemsport
 • Alzheimeri patsiendid
 • Erinevad tegevused looduses
 • Seenelkäijate turvalisuse tagamine

… ja palju muid tegevusi.