Pet Locator – Kaitse oma lemmiklooma

Tea oma lemmiklooma asukohta igal ajahetkel

Inosat Pet Locator on seade, mis suudab reaalajas määrata Su lemmiklooma asukoha. Selle määramiseks tuleb seade paigaldada looma kaelarihmale ning seejärel on looma asukohta võimalik igal ajahetkel tuvastada.

Meie süsteem võimaldab Sul määrata lemmiklooma asukohta ükskõik kus. Ja seda terves maailmas. Asukoha määramine toimub sekunditega. Asukohta on võimalik määrata kas internetis või kasutades mobiiltelefoni.

Pet Locatoriga on lisaks võimalik ka näha looma teekonda päeva jooksul. Nii saad teada, kus Su lemmik tegelikult käib.

Vaata tutvustavat videot

Kuidas Pet Locator töötab?

Asukoha määramiseks tuleb sisse logida aadressil http://consumer.inosat.com. Seal keskkonnas tuleb seade aktiveerida ning seejärel on võimalik tuvastada seadme asukohta. Asukohta näidatakse interaktiivsel Google Maps kaardil.

Mobiiltelefoniga positsioneerimiseks tuleb saata SMS lokaatoris olevale GSM numbrile. Kui kirjutada sõnumi sisuks: LOC 1 5, siis saadab lokaator 5 positsiooni minutise intervalliga (iga minuti tagant 1 positsiooni)

Kasutajatel on võimalik luua virtuaalsed turvatsoonid. Turvatsoonid võimaldavad Sul koheselt teada saada, kui loom väljub või siseneb turvalisse tsooni. Teavitamine toimub SMS-i teel. Turvatsoonide miinimumraadius on 100m.

Lisaks turvatsoonidele teavitab seade veel mitmestki teisest olukorrast. Näiteks saadetakse Sulle SMS sõnum, kui seadmel hakkab aku tühjaks saama.

Seadme aku vastupidavus on kuni 15 päeva. Kui aku hakkab tühjaks saama, siis saadab seade selle kohta SMS teavituse. Seadmel on küljes ka päikesepaneel, mis päikeselise ilmaga automaatselt seadme akut laeb.

Seadme töökindluse tagab lisaks automaatsetele teavitustele ka uus kasutatav tehnoloogia. A-GPS (Assisteeritud GPS) võimaldab asukohta määrata ka siis, kui GPS signaal on nõrk.

Pet Locator võimaldab Sul 30 sekundiga leida oma lemmiklooma ükskõik kust maailma nurgast.

Turvatsoonid

Inosat Pet Locatori kasutajad saavad seadmele luua virtuaalsed turvatsoonid. Need on piirkonnad kaardil, mille piiridest üle minnes seade saadab koheselt vastavasisulise SMS teavituse.

Teavitused

Seade saadab iga olulise sündmuse korral Sulle SMS-i. Näiteks saadetakse SMS juhul, kui seadme aku hakkab tühjenema. Või juhul, kui seade läheb üle turvatsooni piiri.

Aku
vastupidavus

Seadme aku peab laadimata vastu kuni 15 päeva. Kui aku hakkab tühjenema, saadetakse Sulle automaatselt meeldetuletus, et akut on vaja laadida. Kui Sa oled loonud seadmele ka turvatsoonid, siis on aku vastupidavus veidike lühem. Samas on seadmel küljes päikesepaneel, mis päikeselise ilmaga laeb automaatselt seadme akut.

Uus
tehnoloogia

A-GPS on tehnoloogia, mis parandab GPS seadmete leitavust olukorras, kus GPS signaal on nõrk. Näiteks parandab see seadme leitavust majades.

8 põhjust, miks Inosat Pet Locator on väga hea:

 • Kuumaksu- ja lepinguvaba.
 • Aku kestvus kuni 15 päeva.
 • Võimalik näha eelnevatel päevadel läbitud teekonda.
 • Päikesepaneel seadmel, mis tagab pikema aku vastupidavuse.
 • Automaatsed SMS teavitused.
 • Uus tehnoloogia A-GPS.
 • Väga lihtne kasutada.
 • Kuni kolm vabalt valitavat turvatsooni.

Mõned näited, kus kasutada Pet Locatorit

 • Koerad
 • Kassid
 • Hobused

… ja muud loomad.

Child Locator seade